Kontakta oss

Medlemsärenden

img

Liselott Svensson

E-post: liselott.svensson@studentlitteratur.se
Telefon: 046-31 21 94
Jag är ansvarig för att du får den service du behöver. Du är välkommen att kontakta mig om du vill bli medlem, har fakturafrågor eller vill veta mer om Förskoleforum.


Redaktion

img

Eva Hansson

E-post: eva.hansson@studentlitteratur.se
Telefon: 046-31 21 76
Som ansvarig för innehållet på Förskoleforum tar jag gärna emot tips, idéer och förslag om artiklar och funktioner som du skulle vilja se på Förskoleforum.

ninlil_athoraya_200.jpg

Ninlil Athoraya

E-post: ninlil.athoraya@studentlitteratur.se
Telefon: 046-31 22 69
Jag arbetar med redigering och publicering av text och bilder på Förskoleforum. Har du frågor när det gäller artiklarnas utformning är du välkommen att kontakta mig.

titti_meden_200.jpg

Titti Meden

E-post: titti.meden@studentlitteratur.se
Telefon: 046-31 21 64
Redigering av artiklar och artikelserier hör till mina ansvarsområden. Hör gärna av dig om du har tips eller frågor!

img

Jenny Linander

E-post: jenny.linander@studentlitteratur.se
Telefon: 046-31 21 37
Medlem i Förskoleforums redaktion.


Ledning och marknadsföring

img

Sigrid Ekblad

E-post: sigrid.ekblad@studentlitteratur.se
Telefon: 046-31 22 38
Som produktchef för kompetensutveckling förskola och skola är jag intresserad av dina idéer och önskemål. Välkommen att höra av dig!

jackline_persson_200.jpg

Jackline Persson

E-post: jackline.persson@studentlitteratur.se
Telefon: 046-31 21 14
Jag arbetar med marknadsföringen av Förskoleforum. Till mig kan du vända dig om du har frågor om marknadsaktiviteter som vi deltar i eller om du vill ha trycksaker om Förskoleforum.